Kup swój sklep – czyli propozycja pakietów dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia działalności w Internecie

W ostatnim czasie nasi Prawnicy przygotowali materiał dotyczący aspektów przygotowawczych oraz przyjętych praktyk w ramach prowadzenia działalności w Internecie (link do artykułu). Jak wskazaliśmy w naszym opracowaniu - przedsiębiorca podejmujący się rozszerzenia bądź przeniesienia świadczonych przez siebie usług do sfery online musi pamiętać o tym, że zbiór prawidłowej i zgodnej z obowiązującymi regulacjami dokumentacji stanowi podstawę funkcjonowania sklepów internetowych oraz zapewnienia bezpieczeństwa zarówno przedsiębiorcy, jak i użytkownika

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z gotowymi rozwiązaniami w zakresie pakietów dokumentacji niezbędnej do prowadzenia działalności w Internecie.

Pakiet mini-sklep
Pakiet mini-sklep stanowi podstawową wersję gotowych pakietów dokumentacji. W pakiecie otrzymają Państwo dokumentację zawartą w Pakiecie Prywatności. Pakiet zawiera:
- politykę prywatności,
- banner cookies,
- klauzulę informacyjną,
- kartę informacyjną,
a także jednogodzinną konsultację z prawnikiem JBW.

Kancelaria oferuje także wersję rozszerzoną pakietu, uzupełnioną m. in. o wzór umowy powierzenia danych, czy też regulamin sklepu dostosowany do Państwa działalności. Każdy regulamin sporządzamy indywidualnie zgodnie z potrzebami Klienta.

Cena pakietu podstawowego wynosi 900,00 zł netto. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty, a także dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb.

mail: kancelaria@kancelariajbw.com.pl
tel: (+48) 58 305 46 63.