Kup swój sklep – propozycja pakietów w wersji rozszerzonej

W ostatnim czasie nasi Prawnicy przygotowali materiał dotyczący aspektów przygotowawczych oraz przyjętych praktyk w ramach prowadzenia działalności w Internecie wraz z propozycją gotowych rozwiązań w zakresie pakietów dokumentacji. Jako doświadczony zespół doradców od wielu lat współpracujący z różnymi branżami mamy świadomość, iż każdy biznes cechuje się różnymi potrzebami - dlatego aby wyjść na wprost oczekiwaniom przedsiębiorców różnych szczebli nasi Eksperci przygotowali rozszerzone wersje pakietów dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia działalności w Internecie.

1. Pakiet „Cały sklep”

W ramach Pakietu „Cały sklep” wyposażymy Państwa w dokumentację z Pakietu „Mini-sklep” oraz Pakietu „RODO”. Ponadto pakiet wyposażony został w REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO, do umieszczenia na stronę www.

Informujemy, iż zgodnie z przepisami dot. ochrony danych osobowych są Państwo zobowiązani do sporządzenia dokumentacji zawartej w obu pakietach. Ponadto ciąży na Państwu obowiązek udostępnienia Klientom regulaminu sklepu internetowego. Tylko więc zakup najszerszego pakietu „Cały sklep” uchroni Państwa przed konsekwencjami ze strony organu nadzorczego w sytuacji, gdy nie dysponują Państwo własnymi dokumentami w tym zakresie.

Koszt pakietu: 2200 zł netto -> cena zawiera 2 h konsultacji z prawnikiem

2. Pakiet „RODO”

Dokumentacja zgodna z wymogami RODO jest niezbędnym elementem wewnętrznej dokumentacji sklepu internetowego. W Pakiecie RODO otrzymają Państwo wewnętrzną politykę bezpieczeństwa wraz z rejestrem czynności przetwarzania oraz pozostałymi załącznikami, a także wzór umowy powierzenia danych osobowych – umowę tę będą Państwo zobowiązani zawrzeć z podmiotem przetwarzającym, któremu powierzą Państwo dane przetwarzane w ramach działalności sklepu internetowego. UWAGA! Zakupienie wyłącznie pakietu „Mini-Sklep”, bez posiadania dokumentacji zawartej w pakiecie „RODO” nie jest wystarczające w świetle przepisów o ochronie danych osobowych!

W Pakiecie:
- polityka bezpieczeństwa
- rejestr czynności przetwarzania
- wzór upoważnienia, oświadczenia i zobowiązania osoby przetwarzającej dane osobowe,
- wzór ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych,
- wzór zgłoszenia naruszenia zasad ochrony danych osobowych do organu nadzorczego,
- umowa powierzenia danych osobowych

Koszt pakietu: 1200 zł netto

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty, a także dostosowania rozwiązań do Państwa potrzeb.

mail: kancelaria@kancelariajbw.com.pl
tel: (+48) 58 305 46 63